Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Op zaterdag 9 en zondag 10 mei openen de poorten van het lentefeest van Dagblad van het Noorden in De Tuinen in Frederiksoord.
Traditiegetrouw wordt de Lentefair georganiseerd tijdens het weekend van Moederdag in Frederiksoord, het hart van de Koloniën van Weldadigheid. Met jaarlijks ruim 10.000 bezoekers is de Lentefair één van de grootste fairs van Nederland. In de boomgaard van De Tuinen ontdekken bezoekers ruim 140 pop-upwinkels met producten en diensten op het gebied van wonen, lifestyle, mode, groen, buitenleven en meer.
“ Het lentefeest voor jong en oud met ruim 130 deelnemers en 10.000 bezoekers ”
De Lentefair is naast een boomgaard vol pop-upwinkels ook een feest voor de zintuigen. De gezelligste plek van de fair is zonder twijfel het eigen foodfestival. Van Thaise gerechten tot smoothies, van tosti's tot streetfoodklassiekers. Vlees, vis, vega, een vette hap of een gezonde snack: er is voor ieder wat wils.