Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Storioni Festival in Eindhoven

15 t/m 28 mei 2023 | Muziekgebouw Eindhoven | Eindhoven
 vindt dit leuk
(10 stemmen)
70%
Stem nu ook
Let op: Dit evenement heeft in 2023 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.

Het Storioni Festival is een toonaangevend internationaal kamermuziekfestival. Met bijzondere concerten, gedurfde programmering en topmusici wordt de liefde voor de kamermuziek gedeeld met zoveel mogelijk mensen. De zestiende editie van het Storioni Festival in Eindhoven breidt sterk naar twee weken, van 15 t/m 28 mei.

‘Outreach’-week
Van 15 t/m 21 mei, ligt de focus op maatschappelijke projecten, talentontwikkeling en educatie. Nieuw is een speciaal ‘Outreach’-programma voor eenzame ouderen en jongeren met een fysieke of mentale uitdaging.

Highlights en hotspots
Van 24 t/m 28 mei, vinden de grote publieksconcerten plaats op bijzondere locaties in en om de stad zoals Muziekgebouw Eindhoven, Kasteel Heeze, Piet Hein Eek, en de TU Eindhoven. Met ondermeer pianist Steven Osborne en Anna Fedorova, en de violiste Elina Vähälä en jonge toptalenten zoals violiste Isobel Warmelink, bassiste Sasha Witteveen en het Skazka Kwartet.
“ Kamermuziekfestival Storioni Festival verlengd tot twee weken. ”


Voor wie?

Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.


Aanvangstijden

15 t/m 28 mei 2023

Variërende aanvangstijden, zie site voor volledig overzicht
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

Ticketprijs per concert €20,- tenzij anders vermeld op de site.

Bezoekersinformatie

Muziekgebouw Eindhoven
Heuvel 140
5611 DK Eindhoven
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Linda Smeets - me my piano my songs
    Linda neemt je mee en betovert je met haar warme stem in een mix van pop, country en jazz. .. »
  • Nederlands Steendrukmuseum
    In dit museum is van alles te zien en te doen op het gebied van steendruk. .. »
  • Pathé Eindhoven
    Bioscoop in centrum van Eindhoven met IMAX en 4DX-beleving. .. »

Uitgelicht
ir. Ottenbad
Activiteit in Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Theater in Cuijk
Linda Smeets - Me my piano my songs
Optreden, 25 mei in Maarheeze