Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Blues & Brews in Drachten

 vindt dit leuk
(9 stemmen)
78%
Stem nu ook
Let op: Dit evenement heeft in 2023 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.

Dompel jezelf onder in de levendige sfeer van het Blues en Brews festival, waar muziek en bier samenkomen voor een onvergetelijke dag vol plezier en genot.
“ Het bierfestival van Drachten met bluesoptredens en prachtige speciaalbieren. ”
De zesde editie biedt een energieke line up, bestaande uit bluescoryfeeën Danny Bryant, Bintangs, King of the World, Them Dirty Dimes, Bad to the Bone en Byrchwood. Kom proeven van de ambachtelijke brouwsels van Koningshert, Puik, De Werf, Eggens en Vrolijcke Joncker. Laat je smaakpapillen verwennen door de rijke smaken en unieke aroma's die deze lokale brouwerijen te bieden hebben. Van verfrissende blondbieren tot donkere, krachtige stouts, er is voor elk wat wils. Bij lekker bier hoort natuurlijk goed eten. Daarom is Eatcounter de Drait wederom aanwezig met zijn befaamde burgers & pork. Blues & Brews wordt georganiseerd in samenwerking met Bierbrouwerij Koningshert.

Voor wie?

Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.


Aanvangstijden

25 november 2023

Van 15:00 tot 24:00
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

Voorverkoop: 18 euro
Deur: 20 euro.

Bezoekersinformatie

Poppodium Iduna
Oliemolenstraat 16
9203 ZN Drachten
Schrijf een review »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Meer over:

Ook interessant

  • Wat te doen dit weekend?

  • Deze kerstmarkten kun je gratis bezoeken

  • Kerstfairs bij kastelen

  • Bekijk 10 x een Sinterklaashuis of Pi...

  • Museum de Grutterswinkel
    Leeuwarden
  • Museum Drachten
    Drachten
  • Museum Kinderwereld
    Roden
  • Openluchtmuseum - Themapark De Spitkeet
    Harkema

Uitgelicht