Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Let op: Dit evenement heeft in 2025 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.
Van 4 december t/m 23 december is het Lange Voorhout in Den Haag het decor van de grootste meerdaagse kerstmarkt van Nederland. Maar liefst 20 dagen lang kun je dit jaar op de Royal Christmas Fair de ultieme kerstsfeer beleven. Met zo’n 100 kersthuisjes vol ambachtelijke producten, dagelijkse optredens van kerstkoren, knisperende vuurtjes en natuurlijk een bezoek van de kerstman wordt het afgelopen jaar zonder kerstmarkten dit jaar dubbel en dwars ingehaald.
“ Kerstmarkt ”
Onder een hemel van ruim 100.000 LED-lichtjes flaneren langs kersthuisjes met schapenvachten, handgemaakte kaarsen, ambachtelijk bereide brownies & pies en de echte Duitse bratwurst. Dat is voor velen het ultieme kerstmarktgevoel, waarvoor men vaak de grens oversteekt. Dezelfde sfeer, aankleding en feestelijke verlichting biedt het centrum van Den Haag. Te midden van musea, koninklijke allure en de badplaats Scheveningen. Wat wil je nog meer voor een dagje of weekendje uit?.