Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Kapitein "Johnny Silver" en zijn matroos "Pieternel" zijn deze zomer op 6 dinsdagen op Kasteel De Keverberg. Zij zijn op zoek naar bemanningsleden om te helpen zoeken naar de schatkist en de code om deze te kunnen openen. Met diverse opdrachten en natuurlijk een leuke beloning voor alle bemanningsleden. Deze activiteit is superleuk te combineren met een bezoek aan ons kasteel.
Wanneer? Dinsdag 20 en 27 juli Dinsdag 3, 10, 17 en 24 augustus
Wat is inbegrepen? Spellenprogramma, ranja, een bezoek aan het "piratenhol" van Kapitein Johnny Silver en een leuke beloning! Ook de entree van het kasteel is inbegrepen dus na afloop kan ook nog op het gemak het hele kasteel worden bekeken.
Aanvangstijden
Dinsdag 17 augustus 2021: 00:00 uur
Van 11.00 tot 14.30 uur kunnen tickets geboekt worden, ieder half uur is er ruimte voor maximaal 30 personen (incl ouders).
Op alle andere dagen is er een eenvoudig, gratis, programma met een speurtochtje in onze kasteeltuin.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de activiteit zelf.
Prijzen
Kinderen 5 - 12 jaar € 6,00 Kinderen < 5 jaar € 2,50 De entree van het kasteel is hierbij inbegrepen. Ouders kopen een regulier entreeticket van het kasteel.
Op ma, wo t/m zo kleine is er een kleine gratis speurtocht bij reguliere entree kasteel.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Activiteit | Spel activiteiten
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Speeltuin Roeffen Mart Gratis spelen midden in de natuur .. »
Bijenstand bij Bezoekerscentrum Leuda... Wilt U meer weten over bijen en of het bijenhouden bezoek dan zondag 13 juli 2025 onze bijenstand. .. » 13 juli
Glowgolf Weert Midgetgolf met fluorescerend decor. Uitdagend en spannend voor jong en oud. .. »