Tips
Home
Uitagenda
Dagje uit vandaag
Regio Haarlem
ABC Architectuurcentrum
Musea in Nederland
>
Noord-Holland
>
Haarlem
7
In de vakanties ook leuk voor kinderen
We zijn in de zomervakantie met vier kinderen naar dit museum gegaan. Dan hebben ze namelijk een speciale actie: er staan dan grote bakken met lego stenen waar de kinderen heerlijk mee mogen bouwen. ..
Mathilde, 2016
1 review |
Lees verder
Vanwege COVID-19 zijn alle musea t/m 19 januari 2021 gesloten. Check de website van de locatie zelf voor actuele informatie hierover.
Lees hier
meer over de Coronamaatregelen
Waarom vinden anderen dit leuk?
Leuk met jonge kinderen
Top omgeving: 14 andere uitjes binnen 1 km
Voeg een review toe
Bewaar in Mijn Uitjes
vindt dit leuk
(27 stemmen)
89%
Stem nu ook
leuk
niet leuk
In het architectuurmuseum maak je kennis met bijzondere architectuur in en om Haarlem. Hier worden door het jaar heen een groot aantal lezingen, tijdelijke en permanente exposities en discussies georganiseerd. Voor kinderen zijn er workshops waar zij op een leuke manier met architectuur in aanraking komen.
Bezoekersinformatie
ABC Architectuurcentrum
Groot Heiligland 47
2011 EP Haarlem
Telefoon: 023-5340584
Naar de website
Meer uittips voor:
binnen
kids 5-12
tieners
volwassenen
Beoordelingen van ABC Architectuurcentrum
1 reviews
|
Voeg een review toe
ABC Architectuurcentrum
scoort een
8,9
uit
10
op basis van
27
stemmen en
1
review.
7
"In de vakanties ook leuk voor kinderen"
Mathilde
uit Hoofddorp | 24 september 2016
We zijn in de zomervakantie met vier kinderen naar dit museum gegaan. Dan hebben ze namelijk een speciale actie: er staan dan grote bakken met lego stenen waar de kinderen heerlijk mee mogen bouwen. De creaties worden vervolgens tentoongesteld (als er te weinig steentjes zijn, worden ze uiteraard uit elkaar gehaald). Voor de ouders is het museum ook interessant. Niet alleen over de architectuur in Haarlem, maar ook over wat er zoal in Nederland onder de grond zit en hoe je daar rekening mee moet houden bij het bouwen. Niet heel groot. In een uurtje ben je wel doorheen. Het museum heeft geen restaurant, maar je kunt bij de entree wel terecht voor een kop koffie. Parkeren vlakbij het museum is een uitdaging. Het zit in hetzelfde smalle straatje als het Frans Hals museum en er zijn gewoon geel weinig plekken. Heb je geen zin in al dat gezoek? Parkeer dan in de parkeergarage de kamp op een paar minuten lopen. Die wandeling is ook de moeite waard, want het is een prachtig stukje Haarlem.
Bezocht in 2016, met jonge kinderen.
Nuttig
3 personen vinden dit nuttig
Uitgelicht
Promoot uw evenement
Krijg direct meer bezoekers. Lees verder ..
Ontvang de leukste Uittips voor de regio Haarlem
BONUS: Download gratis ons e-book met de 7 leukste Uittips per provincie.
Vul je e-mailadres in en je ontvangt de bonus en de Uittips in je mailbox.
Stuur mij tips
Wij respecteren jouw e-mail privacy.
Ook interessant
Frans Hals Museum - Locatie Hof
Welke gevolgen heeft de lockdown voor...
Museum Haarlem
dino uitjes in Nederland
Toon meer musea
Adverteren
|
Evenement toevoegen
|
Contact
|
Disclaimer
|
Privacy
Ontvang nu gratis Uittips uit jouw regio. Mis het niet »