Mirjam hofman uit Rotterdam-hoogvliet | 30 oktober 2019
Varen in de zwanen!
Zwembad iedereen had dolle pret!
Varen met de boot was wel lange wachttijd maar moet je er maar voorover hebben!
Goed verzorgd de tuinen!
Alles was superleuk!
Bezocht in 2019, met een groep.
G derksen uit S gravenzande | 5 september 2018
Meerdere keren hier geweest met de kleinkinderen , verveelt nooit en er is voor iedere leeftijdscategorie wel iets te beleven , ook nog betaalbaar , heb goede herinneringen aan dit familiepark, onze oudste kleindochter is inmiddels 16 en met haar op 2 jarige leeftijd voor het eerst bezocht , daarna met onze andere kleindochters en kinderen te samen , kijk er heel fijn op terug en kan het gezinnen en opa,s en oma,s van harte aanbevelen.
Aangezien wij ook in de provincie zuid-holland wonen is het voor ons maar een korte reistijd , dat is ook een pluspunt!
Bezocht in 2015, met jonge kinderen.
Mirjam hofman uit Rotterdam-hoogvliet | 5 september 2018
Alles is goed leuk en gezellig elk jaar ben ik daar vanaf dat ik baby was ha ha nu ga ik met mijn kleinkinderen!
Deze maand weer genieten!
Makkelijk te bereiken met openbaarvervoer!
Ook fijn met je rotterdampas!
Bezocht in 2017, met jonge kinderen.
Sonja koops uit Rotterdam | 20 oktober 2016
Een ontzettend leuk park, waar de kinderen zich zowel binnen als buiten goed kunnen vermaken. Het is geschikt voor kinderen tot ongeveer 11 jaar, die vermaken zich er prima.
Bezocht in 2016, met jonge kinderen.
R. De vries uit Maassluis | 13 oktober 2016
Er zijn genoeg parkeerplaatsen en voor de toegangsprijs 11, 50 is er veel te doen gratis. In de zomer is er een leuk kinderbed buiten. Ook kan je met de boot een rondvaart maken gratis. Ik vind dat het betalen vanaf 3 jaar beter zou zijn. Nu vanaf 2 jaar? Leuke speeltuinen en er is ook een verkeer tuin dan kunnen ze met skelters rijden. Ook zijn er dieren te zien je kan een rondrit maken ook dat is gratis, echt leuk hoor voor kinderen!
Bezocht in 2016, met partner.
1 persoon vindt dit nuttig