Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
BIj 'The Sound of Light' klinkt klassieke muziek, een bijzondere Nederlandse poppremière, er zijn Afro-Amerikaanse spirituals. Setareh Nafisi componeerde, speciaal voor dit project, een nieuw stuk op het gedicht 'We grow accustomed to the dark' van Emily Dickinson. We verweven video-interviews met 'mensen zoals jij en ik' in het programma over de onderwerpen die aan bod komen in de muziek en er is een prachtig lichtontwerp.
Dirigent: Patrick Pranger Licht: MartinJan Gaasbeek Eindregie: Annechien Koerselman Video: Manuel Quesada en Nanette Danckaarts
Begeleiders van mensen met een beperking en kleinkinderen mogen gratis mee! Kinderen t/m 18 jaar ook.
Aanvangstijden
Zaterdag 9 december 2023: 00:00 uur
In 2023 zijn er nog concerten op 8 en 9 december. Voor data in 2024, check de website.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
€16,- gewoon tarief. €18,80 voor blinden/slechtzienden met gratis begeleiding en voor kinderen tm 18 jaar. inclusief drankje naderhand.
Bezoekersinformatie
Verhalenhuis Haarlem
Van Egmondstraat 7
2024 XL Haarlem (Noord-Holland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Schuilkerk De Hoop Geniet van concerten kamermuziek in een voormalig schuilkerkje in Diemen met een prachtige .. »
Highlights film- en musicalmuziek voorjaarsconcert .. » 23 mei
De Schutse The Armed Man van Karl Jenkins
Mis van de vrede .. »