Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Into Nature is in 2022 - 2023 neergestreken in de gemeente Borger-Odoorn, in de omgeving van het Drouwenerzand en het LOFAR-gebied tussen Exloo en Buinen. Hier is de landelijk bekende buitententoonstelling met internationaal vooraanstaande kunstenaars te zien.
De hieraan verbonden wandel- en fietsroutes lopen door bos- en heidegebied en over landwegen. Naast de landeigenaren, zoals Stichting Het Drentse Landschap, wordt er ook direct samengewerkt met aanwonenden die een stukje grond beschikbaar stellen langs de route.
Aanvangstijden
29 juli t/m 29 oktober 2023: 00:00 uur
De buitententoonstelling Into Nature: Time Horizons is te zien van 29 juli t/m 29 oktober 2023. We zijn geopend van dinsdag t/m zondag tussen 10 en 17 uur. Op maandag zijn we gesloten.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Prijzen
Ticket volwassenen: 15 euro Ticket studenten/CJP: 10 euro Kinderen t/m 17 jaar: gratis Tickets zijn te koop in onze ticketshop (e-ticket) en bij de startlocatie in het dorpshuis in Drouwen. De Museumkaart is niet geldig. Kortingscodes zijn alleen online te gebruiken.