Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Jaap Toorenaar is vooral bekend als mede-bedenker van een reclame van Calvé pindakaas met Evert van Benthem uit 1987, maar werkte ook mee aan vele andere reclamespotjes en -slogans voor onder andere Friesland Campina, Koninklijke Luchtmacht en Unicef. Reclame is de strijd tegen de clichés, stelt Jaap Toorenaar. Als tekstschrijver bedacht hij slogans als “NRC Handelsblad. Slijpsteen voor de geest” en “De maatschappij. Dat ben jij”. Jaap probeert verwoordingskracht te bieden met teksten die niet meteen verdwijnen in het moeras van ons geheugen. Verder schreef hij meerdere boeken en was hij columnist voor HP/De Tijd. Sinds 1992 is Toorenaar verbonden aan een reclamebureau
De lezing wordt omlijst met muziek door Marcel Sutedja violist. Marcel wordt begeleid door Natasja Douma op piano.
Marcel Sutedja, 16 jaar, is gepassioneerd violist. Jong talent en leerling aan het Jong Koninklijk Conservatorium Den Haag. Drie jaar geleden was hij te gast bij het TV programma Podium Witteman met lovende reacties. Marcel heeft al verschillende prijzen gewonnen.
Natasja Douma, is coach en pianist bij het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Studeerde aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, heeft liedbegeleiding gestudeerd aan het Conservatorium in Amsterdam. Natasja is een veelgevraagde duo partner, kamermusicus en begeleider, die veelvuldig optreedt zowel nationaal als internationaal. Marcel en Natasja brengen werk van Mozart, Prokofjev, Stravinsky en Gersh.
Aanvangstijden
Donderdag 12 oktober 2023: 20:00 uur
Wij hopen u donderdag 12 oktober a.s. om 20.00 uur (zaal open om 19.30 uur) te kunnen verwelkomen in Cultuurcentrum Het Witte Kerkje aan de Constantijn Huygensstraat 1 te Maassluis. Toegang is gratis.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de voorstelling zelf.
Bezoekersinformatie
Cultuurcentrum Het Witte Kerkje
Constantijn Huygensstraat 1
3141 TA Maassluis (Zuid-Holland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Theater | Lezing
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Rugzak vol wantrouwen Hoe doe je mee in een maatschappij die je liever ziet gaan dan komen? .. » 15 mei
Kooman's Poppentheater De oudste poppentheater van Nederland! Met voorstellingen gespeeld voor kinderen vanaf 5 jaar en .. »
Theater aan het Spui Het theater biedt onder meer dans, muziek, jeugdvoorstellingen en festivals. .. »