Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Muziek brengt mensen samen. De muziek van Shu’al verbindt het Oosten met het Westen, het oude met het nieuwe en het vertrouwde met het verrassende. De band speelt een mix van traditionele klezmer-melodieën en eigentijdse composities, waarin uitbundige ritmes en ontroerende klanken elkaar afwisselen. Geniet van een middag vol muzikale wendingen en verhalende tonen die nog lang zullen nagalmen.
Shu’al is een Amsterdams ensemble, opgericht in 2013. Ter gelegenheid van hun tienjarig bestaan bracht de band in 2023 het album “Shu’album — Klezmer & More” uit. Op deze cd staat een dwarsdoorsnede van hun omvangrijke repertoire. De huidige bezetting van de band bestaat uit viool, zang, piano/accordeon, contrabas en percussie. Met passie en muzikaal vakmanschap laat Shu’al horen dat klezmer leeft en blijft verrassen.
Tickets via de knop "Meer informatie" hieronder.
Aanvangstijden
Zondag 4 januari 2026: 16.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Tickets: €18,50.
Bezoekersinformatie
Teatro Munganga
Schinkelhavenstraat 27-hs
1075 VP Amsterdam (Noord-Holland) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Wereldmuziek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Langs de randen van vreugde en verdriet Balkankoor Slavuj brengt liederen uit de Balkan en het zwarte zee gebied, vol passie, heimwee en li .. » 7 december
The Waterhole Live music bar op het Leidseplein in Amsterdam. Met iedere dag live muziek. .. »
Poppodium Duycker Poppodium in het cultuurgebouw in Hoofddorp. Met live concerten en dance-feesten. .. »