Inloggen

Activiteiten, evenementen of een dagje uit in Leeuwarden

Home > Friesland > Dagje uit in Leeuwarden
Uitgelicht
Carmina Burana
Toonkunstkoor Heerenveen zingt Carmina Burana, met Brassband Pro Rege
Uitgelicht
LeeuwardenDirect naar overzicht met activiteiten in Leeuwarden »

Leeuwarden, de hoofdstad van Friesland, heeft jong en oud veel te bieden voor een leuk dagje uit. Geniet van kunst, cultuur en horeca in de historische binnenstad, waar het rijke Nassau-verleden nog goed zichtbaar is.

Leeuwarden heeft heel veel kleine winkeltjes in bijzondere winkelstraten, zoals de Kleine Kerkstraat en Sint Jacobsstraat. Niet voor niets staat Leeuwarden met deze twee straten in de top van leukste winkelstraten van Nederland!

Ontdek de historische binnenstad en vindt een schat aan cultuurhistorie. Behalve het volgen van de voetstappen van een respectabel aantal Nassau’s kun je ook sporen volgen van namen als Mata Hari, M.C. Escher, Jan Jacob Slauerhoff, Piet Paaltjens en Havank!

Zie onderstaand overzicht met musea, theaters, activiteiten en evenementen voor een leuk dagje uit in Leeuwarden.
Er op uit in de regio Leeuwarden
Voorheen de gemeenten Leeuwarden en Leeuwarderadeel
It Kokelhûs fan Jan en Sjut

It Kokelhûs fan Jan en Sjut

Earnewâld (Tytsjerksteradiel)
8,9
Het museum vertelt het verhaal van de veenbaas uit de 18e eeuw en de vervening rond Earnewâld. De .. »
 
Toon info
25 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen museum"

Food la Route Grou

Food la Route Grou

Grou (Leeuwarden)
8,9 3 december
● 4 restaurants op 1 avond ● Ontdek de leukste hotspots van Grou ● Allemaal toprestaurants, met een 8 of .. »
 
Toon info
8 personen vinden dit leuk

"Aanbevolen evenement"

Ierse & Schotse Dans

Ierse & Schotse Dans

Leeuwarden
0,0 6 december
Kom dansen in Keltische sferen! Lekker bewegen op vrolijke muziek uit Ierland en Schotland. Iedereen is van .. »
 
Toon info
Onlangs toegevoegd!

"Uitje"

LUNA 2027

LUNA 2027

Leeuwarden
9,0 Vanaf 22 januari t/m 7 februari
Van 22 januari t/m 7 februari 2027 vormt Leeuwarden weer het decor voor nationale en internationale licht- en .. »
1 persoon kijkt momenteel 
Toon info
18 personen vinden dit leuk

"Fantastisch evenement"

Arcadia

Arcadia

Leeuwarden
9,0 Vanaf 1 januari t/m 31 december
In 2028 barst Fryslân opnieuw uit haar culturele voegen! Arcadia keert terug met een sprankelend programma .. »
 
Toon info
9 personen vinden dit leuk

"Fantastisch evenement"

Uitagenda Leeuwarden »
Zoek op datum in de uitagenda

Gemeentes in de buurt van Leeuwarden


Ook interessant

Verrassend er op uit in Friesland
De 10 leukste musea van Friesland
De 10 leukste actieve uitjes van Friesland
Kerstmarkten en Kerstfairs in november