Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Grafiek is de overzichtstentoonstelling van beeldend kunstenaar Béa Verheul. Naast figuren (mensen, groepen), zijn een serie werken rond de Ginkgo Biloba en haar Zeeuwse wortels te zien. Elke serie is het resultaat van uitvoerig onderzoek op inhoud, materiaal en vorm. een tentoonstelling in het kader van de landelijke grafiekmanifestatie Grafiek2019. de website.
Aanvangstijden
7 september t/m 25 oktober 2019: 14:00 uur
ma t/m za van 14.00 tot 17.00 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Prijzen
toegang gratis.
Bezoekersinformatie
Stadshuus
Markt 3
Lochem (Gelderland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Beeldende kunst
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Beeldhouwersdag Museum Boerderij de L... Beeldhouwersdag bij de Lebbenbrugge Borculo .. » vanaf 13 juli
Museum EICAS European Institute for Contemporary Art and Science .. »
Rijssens Leemspoor Smalspoor uit het begin van de twintigste eeuw. Je kunt het spoor bekijken en er zelfs een ritje op .. »