Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Leoni Jansen en Carel Kraayenhof

Zaterdag 10 mei 2025 | Reestkerk | Balkbrug (Hardenberg)
In de Corona-tijd, gezeten in het Beemster weiland op anderhalve meter afstand van elkaar, bestookten Kraayenhof en Jansen elkaar met alles wat ze mooi vonden, van Argentijnse volksmuziek tot Schotse traditionals, en van Nederlandse tot Arabische klanken.
Zo ontstond het project Melancholie in de Polder. Toen de theaters weer openden was het publiek zeer enthousiast publiek en waren de zalen uitverkocht!
Nu stappen Leoni en Carel opnieuw in het avontuur met Melancholie in de Polder 2. Ze spelen wat ze mooi vinden - maar graven nog dieper in de folk-muziek van Ierse jigs, Schotse reels, en Argentijnse volksmuziek met Afrikaanse ritmes, en wisselen die af met instrumentale stukken voor bandoneon en bodhran (Ierse trommel), een Nederlandstalig popnummer of een southern blues van Rory Block; het komt allemaal samen omdat zij het spelen en vooral omdat zij het écht weten te vertellen!.


Aanvangstijden

Zaterdag 10 mei 2025: 20.15 uur

20.15 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

€23,50 incl. koffie/ thee bij aanvang.
 

Bezoekersinformatie

Reestkerk
5 Oud Avereest
7707 PM Balkbrug (Overijssel)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Overig

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Concierto Argentino
    Kom in Argentijnse sferen! Een prachtig concert van Kleinkoor Vivace i.s.m. Grupo Los Criollos .. »
    10 mei
  • Muziek in het Monument ft Cor Bakker
    Voorjaarsconcerten in de Koloniën van Weldadigheid .. »
    11 mei
  • Bevrijdingsfestival Overijssel
    Evenement in Zwolle .. »
    5 mei
Uitgelicht