Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

JW Roy en Ruud van den Boogaard

Vrijdag 13 juni 2025 | CC Jan van Besouw | Goirle
Na een periode van 2,5 jaar, waarin hij geen eigen shows deed, is er nu eindelijk weer een tour. De pauze is voorbij en de zin om te spelen is groot.

Samen met Ruud van den Boogaard gaat JW Roy langs een aantal fijne plekken in het land. Ze zullen liedjes spelen van de 3 Brabantse platen ‘Laagstraat 443’, ‘Ach, Zalig Man’ en zijn laatste: ’Kouwe Kermis’. Er zullen ook nieuwe nummers gespeeld worden. Alles Nederlandstalig.

Er worden liedjes gespeeld over De Kempen, over de liefde, het leven, het fietsen, de dood, over vaders en moeders. We zingen liedjes van ooit. Liedjes van terugkomen en van gaan, over verhuizen en we spelen liedjes om je in te verliezen. Gewoon omdat dat zo lekker is.

De koning en zijn adjudant gaan onderweg. Het land in. Wees welkom!.


Aanvangstijden

Vrijdag 13 juni 2025: 20.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

Een ticket kost € 23 inclusief fee/transactiekosten.
 

Bezoekersinformatie

CC Jan van Besouw
Thomas van Diessenstraat 1
5051 RJ Goirle (Noord-Brabant)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Populair

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Michael Antony Austin live in de Volv...
    Een uniek optreden van een uitzonderlijk muzikaal talent, waar muziek en storytelling samenkomt. .. »
    6 juni
  • Extase Tilburg
    Podium voor live muziek in een relaxte en ongedwongen sfeer. .. »
  • Cappella Breda met 'Vrees toch niet'
    Wat als muziek je even losmaakt van alles? Cappella Breda zingt werken van Bach, Brahms en Kreek. .. »
    14 juni
Uitgelicht