Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De Zweefclub, winnaar van de Grote Prijs van Nederland 2025, doen op 24 augustus twee akoestische optredens in de winkel van Paco Plumtrek, Grotestraat 31, op het mooiste pleintje van Almelo. De setting is zoals het publiek van Paco gewend is; een zittend publiek zit heel dicht op de band.
De Zweefclub uit Utrecht maakt zeer muzikale Nederlandstalige liedjes en hebben een naam bedacht voor het genre dat ze spelen: knutselpunk; ruig en lief, strak en geknutseld. De band ontstond in 2020 als liedjesmakersviertal, en groeide sinds 2024 uit tot een zevenkoppige groep; Ruben Nosaehi, Margot Roubos, Thomas du Gardijn, Jaron de Wilde, Krijn Moons, Hugo Ariëns en Madelief Lammers. 3 bandleden van de Zweefclub zijn afkomstig uit Almelo. En dan vraag je je af: Had een winnaar van de Grote Prijs van Nederland al eerder zo’n grote Almelose inbreng als dit jaar?
In 2022 bracht De Zweefclub hun eerste EP uit, 'Nooit Moeilijk Doen Hoeft Niet', gevolgd door debuutalbum 'Stomme Raket', dat in april 2025 werd gelanceerd in een uitverkocht EKKO in Utrecht. De muziek van De Zweefclub wordt gekenmerkt door onverwachtheid, humor, new wave en punk-invloeden, met een consistente ondertoon van subtiliteit en zachtheid.
Men vraagt vaak waar de liedjes van De Zweefclub over gaan. Dit is het antwoord: 34% vliegeren, 27% diepzeeduiken, 22% polkadansen, 12% modderworstelen en 5% uitslapen.
Aanvangstijden
Zondag 24 augustus 2025: 16.00 uur Zondag 24 augustus 2025: 20.00 uur
Deur open 30 minuten voor aanvang concerten Reserveren aanbevolen, via website Paco Plumtrek of Facebook: CultuurpodiumPacoPlumtrek.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.