Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Ontdek de betovering van de Matthäus Passion in de Sint-Petrusbasiliek in Oirschot op de woensdag voor Pasen. Laat de fluwelen stem van de evangelist je meenemen in het verhaal over de laatste dagen van Jezus Christus. Hoor de viola da gamba klagen over het zware kruis dat hij moest voortslepen. Beleef de reacties van het volk en de leerlingen in de prachtige koralen. Voel in het slotkoor de berusting en de tranen als hij is gestorven. Geniet van deze 20e jubileumuitvoering!
Uitvoerenden: Kempenkoor, Jongenskoor Dalfsen, barokorkest La Sorpresa Dirigent: Cees Wouters, Repetitor: Ad Broeksteeg Solisten: Jan Van Elsacker - tenor (Evangelist), Huub Claessens - bas (Christus), Hilde Coppé - sopraan, David van Laar - altus, Twan van der Wolde - tenor, Berend Stumphius - bas, Ralph Rousseau Meulenbroeks - viola da gamba.
Aanvangstijden
Woensdag 1 april 2026: 19.30 uur
Tijden: 19:30 u tot 22:45 u (met pauze).
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.