Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Arthur Ebeling staat in Nederland bekend als een van de meest authentieke en veelzijdige rhythm 'n blues-gitaristen en singer-songwriters. Met zijn complexe en gevarieerde technieken, en een liefde voor zijn Gretsch-gitaar, wordt hij tot Nederlands beste gitaristen gerekend. Zijn muziek is een pakkende mix van rhythm 'n blues, rock 'n roll en countryblues – met een vleugje jazz. Met Ray Charles deelt hij zijn ziel, met Tom Waits zijn rauwe energie en met Eddie Cochran zijn rock 'n roll. Ebelings eigen composities zijn heel eigen, gevarieerd en gewoonweg prachtig – ze klinken alsof je ze al jaren kent. Zijn ironische teksten geven een onconventionele kijk op het leven.
Graag even reserveren als je erbij wilt zijn (via website Paco Plumtrek of Facebook pagina Cultuurpodium Paco Plumtrek).
Aanvangstijden
Zondag 15 februari 2026: 15.30 uur
Deur open vanaf 15:00 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Blues
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Michael Antony Austin live in de Cact... Onmiskenbare charisma, een krachtige stem en meeslepende storytelling. Een concert dat je bijblijft. .. » 19 februari
Overwoekerd Nederlands Studenten Kamerkoor .. » 15 februari
Nederlandse Bachvereniging & OPERA2DAY Barokspektakel met muziek van Händel .. » 19 februari