Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Zaterdag 16 december houdt Single Party Meppel een Ladies hour in zaal the Cloud in Studio2 in Meppel. Het eerste uur mogen vrijgezelle dames deze keer gratis naar binnen!
Ben je man of kom je als vrouw later betaal je de gewoon de normale entree.
Dj Jean-Paul Oome draait deze avond de beste dans hits van de 80 tot nu. Het is een echte 40+ single evenement waar vrijgezellen uit de regio Drenthe, Overijssel, Friesland en de polders op afkomen. Locatie is zaal The Cloud in Studio2 in Meppel. Kijk voor meer informatie en aanmelden op de website .
Aanvangstijden
Zaterdag 16 december 2023: 21:00 uur
Ladies hour van 21.00 uur tot 22.00 uur. Dames hebben dan gratis entree! Duurt tot 01.00 uur.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de party zelf.
Prijzen
Aanmelden :7,50 euro entree. Aan de zaal : 10 euro.
Bezoekersinformatie
Studio2,the Green room
Steenwijkerstraat 10
7942 HP Meppel (Drenthe)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Party | Singles event
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Dinoland Zwolle Themapark met meer dan 100 dinosaurussen en waar je allerlei activiteiten kunt doen! .. »
Single party meppel Dansfeest voor singles! .. » 15 februari
Dierenpark Taman Indonesia Exotisch Indonesisch dierenpark met vogels en kleine Aziatische zoogdieren. .. »