Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Let op: Dit evenement heeft in 2025 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.
Concert at SEA op de Brouwersdam in Zeeland is één van de grootste festivals van Nederland. Behalve de programmering is de unieke locatie met uitzicht op de Noordzee en de gezellige sfeer voor veel mensen reden een weekend naar Zeeland te komen.
Met een groep vrienden nog even naar het Zeeuwse strand. Vooraan staan bij je favoriete artiest. Op de dam liggen met een biertje en lekker eten. Een rondje in het reuzenrad en met een cocktail in de hand kijken naar de zonsondergang. De perfecte festivaldag ligt in Zeeland voor het oprapen ☀️
Line-up
Het festival trapt traditioneel af op donderdag met Cøver at SEA, waarin BLØF samen met muzikale vrienden het podium betreedt voor een avond vol favoriete covers. Gedurende het weekend kun je genieten van optredens van onder anderen Faithless, Guus Meeuwis, Suzan & Freek, Hannah Mae, Roxy Dekker en Gavin DeGraw. Ook op het strand is er van alles te beleven. De afsluiting op zaterdag is – zoals altijd – in handen van BLØF.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
De kaartverkoop voor Concert at SEA 2025 start ergens in het najaar van 2024. Als de exacte datum hiervan bekend is, wordt dit via de website en nieuwsbrief aangekondigd. Schrijf je in om niets te missen.