Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Al meer dan 40 jaar(!) wordt deze Vlooienmarkt in de Flowerdome Eelde georganiseerd. De alom bekende markt, die in de winterperiode wordt gehouden, is begonnen in de begin jaren '80 in de Bloemenveilinghallen in Eelde.
In de maanden oktober tot en met 2e Paasdag vind je er uitsluitend antieke- en gebruikte spullen, brocante, vintage, kleding en vinyl.
“ Al meer dan 45 jaar Vlooienmarkt Eelde, misschien niet de grootste maar wel de gezelligste! ”
Naast de vlooienmarkt zijn er regelmatig extra evenementen: op zondag 1 maart is er de Platenbeurs. En is er in de entreehal de braderiestraat met ambulante handelaren met nieuwe waren.(m.u.v. 1 maart).
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
Zondag 1 februari 2026 Zondag 15 februari 2026 Zondag 1 maart 2026 Zondag 15 maart 2026 Maandag 6 april 2026
De openingstijden van 10 tot 16.30 uur.
Op 1 maart is er Eelde Flowerdome vlooienmarkt + Platenbeurs (geen braderie)
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
Volwassenen: € 4,00 per persoon, kinderen t/m 13 jaar gratis. Gratis parkeren.