Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Let op: Dit evenement heeft in 2026 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.
De zevende editie van het Mosa Wijn en Bierfestival wordt gehouden op zaterdag 5 september! Met natuurlijk weer fantastisch weer en een geweldige sfeer hebben wijn en bierliefhebbers weer de mogelijkheid te genieten van een dag met smaakvolle ontdekkingen.
Tijdens het Mosa Wijn en Bierfestival proef je speciaalbieren en wijnen op een sfeervolle plek aan de Maas in Blerick. Lokale brouwers en wijnhandelaren schenken samen meer dan 80 verschillende bieren en een ruime selectie wijnen. Zo ontdek je nieuwe smaken, maak je kennis met de makers en kies je zelf wat er in je proefglas komt.
Wijnliefhebbers kunnen terecht bij drie wijnstands. Wijnhuis Panningen, Espaba en Espargueira nemen wijnen uit verschillende landen en streken mee, waaronder exclusieve Portugese wijnen. Naast bier en wijn is er een aanvullend drankenaanbod.
“ Het gezelligste festival aan de maas om de lekkerste Wijnen en Speciaal bieren te proeven. ”
De ligging aan de Maas en muziek maken dit bier- en wijnfestival een fijne plek om samen te proeven en bij te praten. Bij je entree ontvang je een proefglas en twee consumptiemunten. Neem je vrienden, partner of collega’s mee en ontdek welke brouwsels en wijnen jouw favoriet worden.