Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Mirakel in Slochteren

 vindt dit leuk
(2 stemmen)
50%
Stem nu ook
✨ Lichtkunstfestival Mirakel op Landgoed Fraeylemaborg! ✨

het park van Landgoed Fraeylemaborg in Slochteren verandert na zonsondergang in een betoverende wereld vol licht, geluid, raadselachtige wezens en indrukwekkende projecties. Wandel over de route van ongeveer 2 kilometer en ontdek unieke kunstwerken van zowel gerenommeerde kunstenaars als aanstormend talent uit binnen- en buitenland (o.a. Niko Tiainen, Mutual Loop en Paul & Albert)!
“ Licht en Geluidskunst ”
Praktische informatie:
📍 Waar: Landgoed Fraeylemaborg, Slochteren.
☕ Genieten: Op het voorterrein vind je een gezellig winterterras met warme chocolademelk en glühwein, en Grand Café de Boerderij is iedere avond geopend.


Aanvangstijden

11 t/m 20 december 2026

17.00 tot 22.00 uur met tijdslot
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

Online € 10,00 p.p
6 tot 12 jaar Online € 4,00
Aan de Kassa € 12,50
6 tot 12 jaar aan de Kassa € 4,50
Museumjaarkaart NIET geldig.


Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Drents Museum De Buitenplaats
    Museum met kunst dat gemaakt is na 1945 en opvallend is vanwege de organische architectuur. .. »
  • Hermans Dijkstra Midwolda
    Met bezoek aan de boerderij in de Graanrepubliek terug in de tijd. .. »
  • Focus op Dvořák
    Beleef de warme klanken van Dvořáks kamermuziek tijdens een concert op 15 nov in de Lutherse Kerk. .. »

Uitgelicht