Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Sint Rosa Festival in Sittard

28 t/m 30 augustus 2026 | Schootsvelden Sittard | Sittard (Sittard-Geleen)
2 personen bekijken dit nu
 vindt dit leuk
(10 stemmen)
70%
Stem nu ook
Sint Rosa Festival in Sittard verandert de Schootsvelden drie dagen lang in een kleurrijke festivalwereld met muziek, theater, circus, straattheater, kunst en een nostalgische kermis. Wandel langs historische tenten en sfeervolle pleinen, ontdek verrassende acts tussen het publiek en geniet van livemuziek op verschillende podia.

In de Theatertent Deluxe zie je theater, cabaret, theatercolleges, muziek en familievoorstellingen. Buiten de tenten kom je onder meer Circus Zanzara, acrobaten, clowns en bijzondere straattheateracts tegen. Ook de nostalgische kermis hoort helemaal bij het Sint Rosa Festival, met onder andere het Big Eli Wheel, een paardencarrousel, zwanenzweefmolen en Cakewalk.

Familiemiddag op zaterdag 29 augustus
Op zaterdag staat het festival in Sittard extra in het teken van gezinnen. Kinderen, ouders en grootouders genieten samen van theater, circus, dans, creatieve activiteiten, kinderyoga, entertainment en een speciale familievoorstelling in de Theatertent Deluxe.

Als de avond valt, verandert het terrein in Rosa Obscure, met duizenden lichtjes, vuurkorven, muziek en verrassende optredens.
“ Magie, muziek en theater in nostalgische kermissferen – Sint Rosa Festival Sittard. ”
De toegang tot het Sint Rosa Festival is gratis. Voor de nostalgische kermisattracties en voorstellingen van Circus Zanzara betaal je apart.

Voor wie?

Dit evenement is voor kinderen, jong volwassenen en volwassenen.


Aanvangstijden

28 t/m 30 augustus 2026

Vrijdag 28 augustus: 16:00 uur - 01:00 uur.
Zaterdag 29 augustus: 12:00 uur - 01:00 uur.
Zondag 30 augustus: 12:00 - 23:00 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

De toegang is gratis.
Het Sint Rosa festival is gratis toegankelijk. Voor de nostalgische kermisattracties en voorstellingen van Circus Zanzara betaal je apart.

Bezoekersinformatie

Schootsvelden Sittard
Haspelsestraat 50
6131 GD Sittard
Meer informatie over Sint Rosa Festival »
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Video Sint Rosa Festival

Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Museum Romeinse Katakomben
    Beleef Rome in 1 dag! .. »
  • Kasteelpark Born
    Dierentuin, kinderboerderij, speeltuin en terras in een historische omgeving. .. »
  • Heisa rondom de Rattentoren
    Onze Vertellers en Poppenspelers zetten de boel op stelten. Kom verkleed als je favoriete sprookjesf .. »

Uitgelicht
Muziektheater Royal Irene
Muziekpodium in Blerick
Speelpark Klein Zwitserland
Activiteit in Tegelen