Kees van der beek uit Elburg | 3 december 2019
Je kunt het park op verschillende manieren bekijken.
Via een boot, via een safaribus en het leukste via je eigen auto door het safaripark.
Het is breed opgezet.
Eigenlijk geen negatieve opmerkingen.
Bezocht in 2019, met jonge kinderen.
Luro uit Heerhugowaard | 13 november 2019
Een mooi park, waarin de dieren een grote leefruimte hebben. Prachtig om tussen die bijzondere dieren te mogen rijden en ze te kunnen bewonderen.
Bezocht in 2019, met oudere kinderen.
Charlie uit Heerhugowaard | 2 oktober 2019
Wat een geweldige ervaring om alle dieren "los" te zien lopen. We hebben genoten van de roofvogelshow. Ons dagje uit was een hele belevenis.
Bezocht in 2019, met oudere kinderen.
Nel van ree uit Veenendaal | 7 november 2018
Wij hebben geen min punten. Veel te zien en te doen. Voldoende eetgelegenheid met fijne zit mogelijkheden. Leuk om zelf met de auto door het safaripark te mogen rijden en de dieren heel dichtbij te zien.
Parkeer gelegenheid voldoende. Deze dag is voor herhaling vatbaar.
Een hele mooie en zonnige dag voor ons allemaal.
Bezocht in 2018, met oudere kinderen.
Erven uit Engelen | 7 november 2018
Nieuwe resort is geweldig. Genieten van de dieren al bij je ontbijt.
Treintje - boottocht - busrit het is allemaal mogelijk. Ook de wandelsafari is heel leuk.
Bezocht in 2018, met jonge kinderen.
Chayenne uit Zandvoort | 18 november 2016
Safaripark Beekse Bergen is echt ontzettend leuk. Er gaan twee bussen rond waar de medewerkers iets vertellen over de dieren. Je moet wel alle twee de bussen nemen om alles te zien. Verder kan je met een boot en zie je nog veel als je wandelt. Ook met de auto beleef je een enorm leuke ervaring. Soms kan je niet door rijden, omdat er een giraffe op de weg staat!
Bezocht in 2015, met partner.
Daniëlle uit Tilburg | 19 oktober 2016
Mooi park met verschillende manieren om de dieren te zien. Wij hebben eerst de wandel safari gedaan en daarna de auto safari. Het was niet druk dus we hebben op ons gemak alle dieren goed kunnen bekijken. En tussendoor lekker geluncht bij de neushoorns.
Bezocht in 2016, met een groep.
Jantje uit Stompetoren | 18 oktober 2016
Wij waren hier in de september maand, lekker weer, maar niet te druk. Je kon overal rustig lopen en kijken. Je kon ook met eigen auto of een boottocht , hebben wij niet gedaan. Er waren ook hier en daar terrasjes, kon je fijn zitten en lekker eten.
Wij hebben genoten. Mooi park en goed onderhouden.
Bezocht in 2014, met partner.