Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Botanische Tuin - TU Delft

Botanische Tuin - TU Delft in Delft, Zuid-Holland
Parkeren wat moeilijk door de week. Oase van rust midden in de stad. Veel verschillende planten met goede uitleg. Prachtig aangelegd. ..
C. Vieselman, 2019
3 reviews | Lees verder
 vindt dit leuk
(34 stemmen)
88%
Stem nu ook
Vlakbij de historische binnenstad van Delft ligt de 2,7 hectare Botanische Tuin van de Technische Universiteit Delft. Al 100 jaar een unieke oase gelegen aan het Rijn-Schiekanaal. De tuin heeft haar eigen specialisaties in het kader van de nationale plantencollectie.

Voor de kinderen zijn er elk seizoen leuke & educatieve speurtochten. En bij een goede uitkomst een leuk prijsje! Tevens beschikt de Botanische Tuin over een kleurrijke MuseumShop met een uitgebreid wisselend assortiment.

Bezoekersinformatie

Botanische Tuin - TU Delft
Poortlandplein 6
2628 BM  Delft
Telefoon: 015-2782356
Naar de website

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Meer uittips voor:buiten
 

Beoordelingen van Botanische Tuin - TU Delft

3 reviews | Voeg een review toe
Botanische Tuin - TU Delft scoort een 8,8 uit 10 op basis van 34 stemmen en 3 reviews.
8"Verborgen juweeltje"
C. Vieselman uit Schiedam | 29 januari 2019
Parkeren wat moeilijk door de week. Oase van rust midden in de stad. Veel verschillende planten met goede uitleg. Prachtig aangelegd.
Bezocht in 2018, met partner.
1 persoon vindt dit nuttig
8"Mooie tuin, ontspannen wandelen en lekker eten."
Rianna witteman uit Amersfoort | 12 september 2018
Ruime parkeerplaats.
Alle seizoenen zijn prachtig.
Leuke tema's en goed onderhouden.
Je kunt buiten of binnen nog wat gebruiken uit de biologisch keuken.
Bezocht in 2018, met partner.
1 persoon vindt dit nuttig
8"Verrassend, rustig en bijzonder."
Jj land uit Delft | 16 november 2016
Goed: toegankelijkheid, vriendelijk personeel, bijzondere binnen en buiten planten, struiken, bomen etc. En bijzondere cadeau's in het winkeltje. Je kunt ook lekker, bij mooi weer, beschut buiten zitten.
Aanbod evenementen, ligging en overzichtelijkheid.
Niet goed: dure cadeau's in het winkeltje.
Bezocht in 2016, met een groep.
Uitgelicht