Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Van Ra tot Ragnarok

1 maart t/m 2 november 2025 | Museumpark Orientalis | Heilig Landstichting (Berg en Dal)
Kom je kijken bij de expositie ‘Van Ra tot Ragnarok’ in Museumpark Orientalis?

Wij nodigen je uit om de fascinerende overeenkomsten tussen wereldwijde mythes te ontdekken en je mee te laten voeren langs goden, helden en monsters uit oude culturen zoals de Egyptenaren, Grieken en Maya’s. Mythes zijn oude verhalen die worden doorgegeven om de wereld, de natuur en het menselijk bestaan te verklaren. Ze bevatten goden, helden en bovennatuurlijke gebeurtenissen en speelden een belangrijke rol binnen de cultuur en religie van oude beschavingen. Doordat muren en zuilen met inscripties en afbeeldingen bewaard zijn gebleven, kennen we vandaag de mythologische verhalen die duizenden jaren geleden werden verteld.

Van films tot games – we nemen je mee langs oude beschavingen die nog steeds onze moderne cultuur inspireren. Je ontdekt het allemaal tijdens dit gave uitje voor het hele gezin!

Extra activiteiten

Maak kennis met Warhammer, een fantasywereld geïnspireerd op diverse mythologieën. Schilder je eigen figuur en neem hem mee naar huis – leuk voor zowel beginners als fantasyfans (powered by Warhammer Alliance).

Voor kinderen is er naast 'Op pad met Pip de Pelgrim' nog veel meer te doen: een stripverhaal maken, mythische wezens tekenen, ‘Wie is het?’ spelen, een Noors schild ontwerpen en meer creatieve workshops!.


Aanvangstijden

1 maart t/m 2 november 2025: 11:00 uur

Eten en drinken
Bij de ingang van het museumterrein vind je het Zencafé. Het Zencafé is op donderdag geopend van 10.30 t/m 17.30 uur en vrijdag van 12.00 t/m 17.30 uur. Hier kun je je even terugtrekken uit de drukte van de dag. Er is geen herrie en geen haast.

In het hoofdgebouw, kun je een kopje koffie of thee.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.

Prijzen

Volwassenen: €15,00
Kinderen 4 t/m 15 jaar: €7,50
Kinderen 0 t/m 3 jaar: gratis
Familieticket: €40

Museumkaart: gratis
Vluchtelingen: gratis
Parkeermunt: €7,50

Toegangskaarten kunnen online of aan de kassa van het museumpark gekocht worden. De kassa bevindt zich in het hoofdgebouw van Museumpark Orientalis, ongeveer 250 meter lopen vanaf de hoofdpoort.
 

Bezoekersinformatie

Museumpark Orientalis
Profetenlaan 2
6564 BL Heilig Landstichting (Gelderland)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Overig

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Kunst in het Kerkje
    Historische locatie waar plaats is voor hedendaagse kunstuitingen. .. »
  • Fort Pannerden
    Spannend, verrassend en schitterend gerestaureerd. Dat is Fort Pannerden. Het fort van de Nieuwe Hol .. »
  • In de Oude Victor
    Exposities van hedendaagse kunst in een eeuwenoud kerkje. .. »
Uitgelicht