Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

The Rhythm of Life

Zondag 9 november 2025 | Oeffelt | Oeffelt (Boxmeer)
Het thema The Rhythm of Life verwijst naar het ritme van het leven zoals dat in muziek tot uiting komt: van vreugde tot verdriet, van romantiek tot overpeinzing. Donne Cantare neemt het publiek mee op een muzikale reis vol emoties, met een veelzijdig programma van klassieke én moderne composities.

Kathelijne Mutsaarts uit Oeffelt vertolkt twee Franse liederen en zingt samen met dochter Lucie een duet van Monteverdi en Arvo Pärt .
Het koor en de sopranen zingen gezamenlijk Veni Domine van Mendelssohn.
Donne Cantre, Kathelijne, een vioolensemble o.l.v. Andrea Pieper en organiste Anneke Mols brengen een ontroerend werk van barokcomponist Vincent Lübeck ten gehore.

Het concert staat onder de bezielende en artistieke leiding van dirigent Frans van de Loo. De muzikale begeleiding wordt verzorgd door Anneke Mols (orgel) en Alex van de Zand (piano).


Aanvangstijden

Zondag 9 november 2025: 14.30 uur

Datum: Zondag 9 november 2025
Tijd: 14:30 uur, kerk open vanaf 14:15 uur
Locatie: San Salvator­kerk, Kerkplein 2, Oeffelt.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

Entree: € 10,- Uitsluitend contante betaling
Jeugd t/m 12 jaar: gratis.
 

Bezoekersinformatie

Oeffelt
Kerkplein 4
5441 BE Oeffelt (Noord-Brabant)
Meer informatie »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Robbert Duijf
    Optreden in Leuth .. »
    17 oktober
  • De Brauerij
    Een fijne landelijke plek in het grensgebied bij Nijmegen .. »
  • Koopjesmarkt op het Schoolakkerplein ...
    Een gezellige markt vol cadeaus, lekkers en sfeer .. »
    19 oktober
Uitgelicht
Theater De Leest
Theater in Waalwijk
Zwembad Aquamarant
Activiteit in Rijsbergen
Het Aardbeienterras
Attractie in Rijsbergen