Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
In de tentoonstelling The Promise of Life verkent het museum de meerduidigheid van hedendaagse lithografie middels het werk van Nederlandse kunstenaars Femke Dekkers, Lieve Hakkers, Joost Krijnen, Niko Riedinger, Dieke Venema en Ina van Zyl. Al dan niet afkomstig of werkzaam in Brabant hebben de kunstenaars in ieder geval met elkaar gemeen dat ze zijn afgereisd naar de werkplaats van het Nederlands Steendrukmuseum in het Brabantse Valkenswaard om tijdens een residentie aan een lithografisch project te werken met meesterdrukker Gertjan Forrer. Het in stand houden van het artistieke ambacht is van groot belang voor het museum. De afgelopen jaren is het museum de atelier- en residentiefunctie aan het ontwikkelen waarin wordt samengewerkt met opkomende en gerenommeerde Nederlandse kunstenaars.
Deze zomer zet het museum het werk van deze hedendaagse kunstenaars centraal in de unieke expositie: The Promise of Life.
Aanvangstijden
1 juli t/m 26 oktober 2025: 13:00 uur
De expositie is van dinsdag t/m zondag tussen 13.00 uur en 17.00 uur te bezoeken in Valkenswaard (bij Eindhoven).
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Prijzen
Museumkaart is geldig. Daarnaast hebben kinderen van 0 t/m 12 jaar (onder begeleiding) gratis entree. van 13 tot 18 jaar bedraagt de entree € 7,00 p.p. en vanaf 18 jaar vragen we € 9,00 p.p.
Bezoekersinformatie
Nederlands Steendrukmuseum
Oranje Nassaustraat 8c
5554 AG Valkenswaard (Noord-Brabant) Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Tentoonstelling | Beeldende kunst
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
PreHistorisch Dorp Van prehistorie tot late middeleeuwen: beleef het bij het preHistorisch Dorp .. »
Nederlands Steendrukmuseum In dit museum is van alles te zien en te doen op het gebied van steendruk. .. »
EDAH-Museum Klein museum over de geschiedenis van de distributie van levensmiddelen. .. »