Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De Boer’ndag in Elspeet op 26 augustus is een gezellig uitje voor jong en oud. Er is een leuke markt met ruim 100 standhouders, gedurende de dag zijn er verschillende demonstraties waaronder EK maaien met de zeis, voltige op het klederdrachtshow, doedelzakblazers en ganzendrijven. Ook is er een trekkertocht voor oldtimer trekkers in de omgeving en na de tocht zijn deze mooie trekkers te bewonderen op het terrein.
Voor de kinderen is er een ballenbak. Ze kunnen boogschieten, een rondje tijden op de trekker er komt een ballonenartiest en ze kunnen zich laten smincken
Ook qua eten en drinken is er voor ieder wat wils.
“ Boer'ndag Elspeet, het gezellige uitje voor het hele gezin met leuke activiteiten. ”
Kortom; een dag boordevol activiteiten, wat zeker de moeite waard is om er een kijkje te gaan nemen.
Voor wie?
Dit evenement is voor kinderen, jong volwassenen en volwassenen.
Aanvangstijden
26 augustus 2023
Zaterdag: 10.00 - 16.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
Vanaf 12 jaar: € 2,50
Gratis parkeren op naastgelegen parkeerterrein.