Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Leer vechten als een echte Romeinse legionair in Heilig Land-Stichting

 vindt dit leuk
(9 stemmen)
78%
Stem nu ook
Let op: Dit evenement heeft in 2025 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.

Het Romeinse Rijk spreekt tot de verbeelding. Soldaten, prachtige badhuizen, keizers… Zou je niet eens een Romein in het echt willen zien en zelf vechten als een Romeins soldaat?

Meer dan 2000 jaar geleden streken de Romeinen neer in Gelderland. Ze zijn er al lang niet meer, maar de sporen die ze achterlieten, zijn ook nu nog zichtbaar. Zo loopt er over Museumpark Orientalis bijvoorbeeld een Romeins aquaduct, sinds 2021 Unesco Wereld Erfgoed. Je vindt er ook een Romeinse stadstraat, met herberg, schoollokaal en een volledig ingericht huis.
“ Trek een echte Romeinse soldatenoutfit aan en leer over de taken van een legionair ”
Ben jij ook benieuwd hoe de Romeinen deden en dachten?.

Voor wie?

Vooral voor kinderen.


Aanvangstijden

17 augustus 2025

Het evenement vindt plaats om 12.30, 14.00 en 15.30 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

De toegangsprijs is €15,- voor volwassenen en €7,50 voor kinderen. Een parkeermunt kost €7,50. Kijk voor meer informatie op onze website.

Bezoekersinformatie

Museumpark Orientalis
Profetenlaan 2
6564 BL Heilig Land-Stichting
Schrijf een review »


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Ladies Night Quiz
    Een quiz speciaal voor de dames. Van K3 tot de lekkerste chick flicks. .. »
  • Liemers Museum
    Liemers Museum in de Turmac Cultuurfabriek .. »
  • MuZIEum
    Ervaringsmuseum over zien en niet-zien. Stap het pikkedonker in het ontdek wat allemaal mogelijk is. .. »

Uitgelicht