Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Voel je welkom op de Doornenburgse Kasteelfair op de Voorburcht van Kasteel Doornenburg. Met het historische Kasteel op de achtergrond krijgt de fair een sfeer die het op zijn zachtst gezegd wel heel bijzonder maakt. Tal van standhouders zullen u verrassen met de mooiste schatten en vondsten uit vroegere tijden.
Op het gemoedelijke terras van De Herberg is het goed toeven. U kunt genieten van heerlijke lunchgerechten, een smaakvol (speciaal) biertje/wijntje met lekkere hapjes en/of vers gezette koffie of thee met wat lekkers.
“ Kasteelfair Doornenburg op 3 en 4 mei 2025 ”
Kasteel Doornenburg is een echt familiekasteel waar men heerlijk een dagje met de familie en kinderen kan vertoeven. Het kasteel is natuurlijk ook bekend van de televisieserie Floris uit de jaren ’60. Wie van de iets oudere bezoekers is nu niet groot geworden met deze nostalgische serie? Tijdens de Fair is het ook mogelijk om het kasteel te bezoeken. Tickets hiervoor zijn verkrijgbaar via de website van kasteeldoornenburg.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
3 en 4 mei 2025
10:00-16:30
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
€ 5,-
Kinderen tot 12 jaar gratis
Parkeren gratis.