Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

MonkeyJam Nijmegen

15 juni 2025 | Brebl | Nijmegen
 vindt dit leuk
(10 stemmen)
90%
Stem nu ook
Let op: Dit evenement heeft in 2025 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.

De MonkeyJam is een open jamsessie met maar één regel: geen covers, alleen improvisatie. Met dit als uitgangspunt is de MonkeyJam uitgegroeid tot misschien wel de bekendste jamsessie van Oost Nederland. We zijn maandelijks te vinden in: Zwolle, Enschede, Apeldoorn, Deventer, Arnhem, Nijmegen en Leeuwarden. De MonkeyJam dient als ontmoetingsplek en creatieve bubbel voor een groeiende familie aan muzikanten en makers.
“ MonkeyJam Nijmegen is een open Jam voor jong en oud! ”
Tijdens de jam ligt de focus op groove en samenspel, waardoor, ondanks dat het geïmproviseerd is, de muziek aanvoelt als een liedje. Juist doordat niemand weet wat er gaat gebeuren heeft de magie van muzikale communicatie en connectie vrij spel en ontstaan er de meest gave momenten. De jams gaan van hiphop bangers met funky freestyles tot experimentele indie en jazz. Kortom, door improvisatie is alles mogelijk.

Voor wie?

Dit evenement is voor tieners, jong volwassenen en volwassenen.


Aanvangstijden

15 juni 2025

De Jam begint om 19.00 en eindigt om 22.00.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

De toegang is gratis.
.

Bezoekersinformatie

Brebl
Waalbandijk 14d
6541 AJ Nijmegen
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Museumpark Orientalis
    Beleef de geschiedenis van de drie monotheïstische godsdiensten. Leuk voor jong en oud. .. »
  • Het Landhoofd
    Gratis rondleidingen in het bastion bij de Nijmeegse spoorbrug. .. »
  • Eusebius Experience
    In de Eusebius maak je een reis door de tijd: van de 21ste eeuw helemaal terug naar de vroege .. »

Uitgelicht
Huissense Boekenmarkt
Evenement, 6 september in Huissen
Stadsmuseum Hof van Hessen
Museum in Huissen