Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Renkum Bomvol

28 juni 2025 | Centrum | Renkum
 vindt dit leuk
(10 stemmen)
90%
Stem nu ook
Let op: Dit evenement heeft in 2025 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.

Bomvol gezelligheid .. Dat is Renkum Bomvol! Op 28 juni zal de Dorpsstraat in Renkum weer vol staan met een diversiteit aan kramen. Met optredens van lokale muziek- en dansverenigingen, live muziek. Veel kinder- en jeugdactiviteiten met onder andere een springkussen voor de kleintjes, een bingo dierenspeurtocht, Scoutingactiviteiten, minikinderboerderij en een kleedjesmarkt. Tevens zijn er lokale verenigingen, foodtrucks en vele andere activiteiten.
“ Bomvol kramen, activiteiten en gezelligheid ”
Wil je als standhouder aanwezig zijn? Meer informatie op onze website.


Aanvangstijden

28 juni 2025

10.00 - 17.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

De toegang is gratis.
Parkeren gratis in de omgeving.

Bezoekersinformatie

Centrum
Dorpsstraat
6871 AA Renkum
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Pathé Ede
    Grote moderne bioscoop aan de snelweg bij Ede. Het zeer ruime filmaanbod bestaat steeds uit 20 tot .. »
  • Vlooienmarkt Velp gld
    Leuk uitje voor het hele gezin op zondag 12 April .. »
  • Van 't Lindenhoutmuseum
    Museum over het verhaal van de 20.000 kinderen van Kinderdorp Neerbosch in Nijmegen. .. »

Uitgelicht
Hertenkamp Tiel
Attractie in Tiel
Filmhuis Movie W
Theater in Wageningen
Fadango Fado & Tango and More
Optreden, 19 april in Spankeren