Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Werk in eigen atelier Vol trots kondigen wij de 3e editie van de Edese Atelierroute aan na de twee succesvolle edities in de vorige jaren. Ruim 30 Edese kunstenaars tonen hun recente werk in eigen atelier. Je ziet waaraan ze momenteel werken en de kunstenaars zijn graag bereid het creatieve proces toe te lichten. Het werk is gevarieerd, vaak verrassend en van een hoge kwaliteit.
Markante locaties Net als bij de vorige edities kun je werk bewonderen op bijzondere locaties, waar een aantal kunstenaars samen exposeert. De Stingerbol (achter de Mauritskazerne) is een historisch militair pand, waar de luchtdoelartillerie gebruik van maakte in de opleiding. Vlakbij, in de Keetmolen, exposeren ook enkele kunstenaars. Een ware kans om beide gebouwen te bezoeken; ze liggen ook nog eens op loop- of fietsafstand.
Uniek: Steet art tour Nieuw dit jaar is de unieke kans om met de grote inspirator van de street art in Ede een tour te maken. Je gaat op de fiets langs de karakteristieke street art op gebouwen, maar ook onder viaducten, op elektriciteitshuisjes, garageboxen en dergelijke. Vol = vol. Koop je ticket op de website.
“ Bezoek, beleef en bewonder: meer dan 30 kunstenaars tonen recent werk in eigen atelier ”
Verbinden en inspireren De deuren open en de bezoekers tonen dat in Ede veel creatief, inspirerend en prachtig werk wordt gemaakt. Verbinden en inspirerend, dat is onze missie. Mis niets, en kom naar Ede.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
Zaterdag 23 augustus 2025 Zondag 24 augustus 2025
van 11.00 uur tot 17.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
De toegang is gratis. De kunst is te koop.
Bezoekersinformatie
diverse ateliers in Ede
Diverse adressen
6711 AA Ede