Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
De Avond Bierdaagse is een wandelevenement waar je een route aflegt langs 5 brouwerijen. Bij iedere brouwerij ontvang je een signature bier en een snack. Dit evenement combineert het beste van twee werelden: wandelen door de prachtige straten van Amsterdam en genieten van diverse biersoorten met bijbehorende snacks/happen. Uiteraard geinspireerd op de avondvierdaagse, maar dan de Amsterdamse horeca versie.
“ De Avond Bierdaagse, met elke stap dichter bij de tap ”
Hoe kun je deelnemen? Tickets per wandeling zijn te koop via de knop 'Naar tickets'. Een paar dagen voor de start ontvang je alle informatie over de wandeling, de route en de deelnemende brouwerijen. Bij de eerste brouwerij laat je je ticket scannen en ontvang je een stempelkaart. Bewaar deze goed, want hiermee ontvang je bij de volgende brouwerijen jouw bier en snack!.