Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Wapenveld – De traditioneel gezellige en drukbezochte braderie en rommelmarkt in het Stationspark te Wapenveld maakt zich op voor de 34e editie. Gratis entree resulteert in een goede en drukbezochte markt. Entree is dit jaar weer gratis. Er wordt altijd een grote diversiteit aan artikelen, van kleding tot curiosa, te koop aangeboden. Natuurlijk zijn er ook de nodige kramen te vinden welke iets voor de inwendige mens te bieden hebben. De markt heeft bijna een kilometer handel te bieden. Versgebakken oliebollen mogen we bij u aanprijzen, de opbrengst komt ten goede aan de organisatie van dit feest. Ook de draaimolen voor de kinderen is weer terug in het Stationspark net als een springkussen. Tussen 10.00 en 13.00 uur kunnen de kinderen ponyrijden. Bij goed weer komen in de middag bromfietsers op het park om hun oldtimer pronkstukken te showen.
“ Rommelmarkt en braderie met speciaal sfeertje ”
Rondstruinen langs de kramen kan al vanaf 8.00 uur. Het ochtendprogramma wordt opgeluisterd met een show van Gymnastiek Vereniging Wapenveld, te bewonderen op de plaza. Gevolgd door een optreden van de band The 4nextdoor. In de middag verzorgt het muzikale kwartet nog meer livemuziek wat een speciale sfeer met zich meebrengt en wat goed bij de markt past. Clown Makkie maakt voor de kinderen fraaie kunstwerken van ballonnen. Zanger Herman en accordeonist Ricardo vermaakt eenieder op de plaza vanaf 15.00 non-stop tot 17.30 uur. Op zaterdag 28 juni is het Stationspark aan de Groteweg/Klapperdijk in Wapenveld geopend van 8.00 uur tot 17.30 u.
WAPENVELD – De traditioneel gezellige en drukbezochte braderie en rommelmarkt in het Stationspark te Wapenveld maakt zich op voor de 34e editie. Gratis entree resulteert in een goede en drukbezochte markt. Entree is dit jaar weer gratis.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.