Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Plantenmarkt de Wiersse in Vorden

26 en 27 september 2026 | Landgoed de Wiersse | Vorden (Bronckhorst)
 vindt dit leuk
(0 stemmen)
0%
Stem nu ook
De Plantenmarkt van de Wiersse is een sfeervolle najaarsmarkt in de tuinen van een historisch landgoed in de Achterhoek. Bijna veertig kwekers uit Nederland, Belgie, Duitsland en Engeland komen naar Vorden met vaste planten, bollen, bijzondere heesters en bomen. Veel van hen kweken duurzaam en brengen soorten mee die u in het tuincentrum niet vindt.

Naast de kwekers staan er ruim tien ambachtelijke makers met werk voor tuin en huis. In de lezingentent vertellen tuinontwerpers en kwekers over hun vak. Er zijn rondleidingen door de tuinen, u kunt uw tuingereedschap laten slijpen en er is livemuziek. Nieuw dit jaar is de grote pompoenwedstrijd. Voor kinderen is er een voorleeshoek.

Met uw entreekaart kunt u de hele dag rondwandelen over zestien hectare tuin en tweeendertig hectare landschapspark. De plantenaankopen kunt u veilig laten bewaren bij de scouts, zodat u met lege handen verder kunt wandelen. Bij de foodtrucks vindt u eerlijk eten en drinken.
“ Bijna 40 bijzondere kwekers, lezingen en rondleidingen in de tuinen van een historisch landgoed. ”
De opbrengst van de markt komt ten goede aan het onderhoud van de tuinen.

Voor wie?

Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.


Aanvangstijden

26 en 27 september 2026

Zaterdag 26 en zondag 27 september 2026, beide dagen van 11.00 tot 16.00 uur. Rondleidingen door de tuinen om 12.00 en om 15.00 uur. In de lezingentent zijn er de hele dag lezingen van 30 tot 45 minuten.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

Entree 16,50 euro. Bij reserveren t/m 31 augustus geldt zomerkorting en is de entree 14,50 euro. Kinderen tot 16 jaar gratis. Parkeren 4,00 euro. Bij het bestellen kunt u een vrijwillige bijdrage van 3,50 euro voor het tuinonderhoud toevoegen. Er is een maximum aantal kaarten beschikbaar, vorig jaar was de zaterdag volledig uitverkocht.

Bezoekersinformatie

Landgoed de Wiersse
Wiersserallee 9
7251 LH Vorden
Naar website »
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • De Spelerij - De Uitvinderij
    Unieke locatie, ontworpen door kunstenaars, waar kinderen kunnen spelen en van alles ontdekken. .. »
  • Het Land van Jan Klaassen
    Pretpark met waterspeeltuin buiten en fraaie binnenspeeltuin. Hier is ook het grootste .. »
  • Lalique Museum Doesburg
    Ontdek de juwelen en glaskunst van René Lalique. .. »

Uitgelicht
Brucified - Working on a Dream
Voorstelling, 19 september in Druten
Heggies Speelschuur
Activiteit in Emst
Open Atelierroute Art Brummen
Evenement, 24 oktober in Brummen