Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Whisky by the Sea in Vlissingen

31 oktober 2026 | De Lasloods | Vlissingen
2 personen bekijken dit nu
 vindt dit leuk
(0 stemmen)
0%
Stem nu ook
Het jaarlijkse Whisky by the Sea festival is één van de grootste whiskyevenementen van zuid Nederland. Waar je in een zeer gemoedelijke en relaxte sfeer heel veel verschillende whisky’s kunt proeven. Zowel voor de beginnende whiskydrinker, alsook voor de “gevorderde”!

Met dit jaar met nog meer standhouders, die ruim over de 750 whisky’s zullen presenteren.
– 1600 m2 met de leukste stands en standhouders op het gebied van whisky
– Meer dan 20 standhouders en momenteel komen er nog steeds bij!
– Uiteraard hebben we dit jaar weer een mooi binnen terras met tafels en stoelen, om op het gemak
van je dram te kunnen genieten.

Dit jaar hebben we een Mystery Masterclass. Laat je door Bob Wenting van de Scotch Malt Whisky Society meenemen op een avontuur langs verschillende distilleerderijen en vatrijpingen, en ontdek welke stijl whisky je het lekkerst vindt! We hebben 4 fantastische en heel verschillende whisky’s voor je meegenomen op de voor ons kenmerkende manier: Whisky recht uit het vat, niet aangelengd, niet bijgekleurd, meestal uit één enkel vat, altijd puur natuur! De ideale gelegenheid om meer te weten te komen over vatrijping én je eigen smaak.
“ het leukste en meest relaxte whisky festival van zuidwest Nederland, voor beginners en gevorderden! ”
De Lasloods ligt op enkele minuten lopen van het station, is bereikbaar per auto en beschikt over een
eigen gratis parkeerplaats. Wat onze toegankelijkheid betreft: het is nagenoeg volledig gelijkvloers en mede door de ruime opzet zijn we zeer rolstoel vriendelijk.

Voor wie?

Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.


Aanvangstijden

Zaterdag 31 oktober 2026

Het whisky festival kent twee sessies:
– Middagsessie van 13:30 tot 17:00 uur
– Avondsessie van 19:00 tot 22:30 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Bezoekersinformatie

De Lasloods
Tweede Binnenhavenweg 8
4382 ZH Vlissingen
Meer informatie over Whisky by the Sea »
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.


Uitgelicht
GlowGolf Middelburg
Activiteit in Middelburg
Burghse Schoole
Museum in Burgh
Bedevaartsplek Vrouweputje
Attractie in 's-Heer Arendskerke