Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Paulus Koor

Een jong echtpaar heeft tijdens de Tweede Wereldoorlog urenlang in een veewagen gezeten, op transport naar een vernietigingskamp.

Jaren later zitten ze in een Intercity en komt deze onderweg stil te staan. Dit roept herinneringen op. Wat gebeurde er in 1944? Waarom zaten ze in die trein? Kloppen de vreselijke verhalen die ze gehoord hadden? Is de wereld na al die jaren veranderd?

Het Pauluskoor zingt tijdens de voorstelling Jiddische liederen, rond de oorlog geschreven door Joden in getto’s en kampen.


Aanvangstijden

Woensdag 4 mei 2022: 21:00 uur
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.

Prijzen

€ 7,50.
 

Bezoekersinformatie

Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Schiedamseweg 51
3134 BB Vlaardingen (Zuid-Holland)

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Overig

Voeg een review toe

Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *






Laat dit leeg:

Ook interessant

  • Projectkoor Life Line - Black America...
    Kom 8x meezingen en geef een swingend concert! .. »
    21 mei
  • Bird Rotterdam
    Muziekpodium waar verschillende muziekgenres geprogrammeerd worden. Je kunt dit combineren met heerl .. »
  • Mozart concert
    Jubileumconcert COV Sursum Corda. Uitvoering van o.a.het ontroerende Requiem van W.A. Mozart! .. »
    17 mei
Uitgelicht