Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
U-bepaalt-wat-u-betaaltvoorstelling of gratis! De Leidse Salon presenteert: concert ‘Vermeulen, Pijper, Schat, Van Baaren en Kox’ In samenwerking met het Conservatorium van Amsterdam en docent Ralph van Raat presenteert de Leidse Salon vier concerten met Nederlandse (piano)muziek uit de 20ste eeuw. Bekende en minder bekende componisten passeren de revue. Op dit concert wordt de hoofdmoot gevormd door de lijvige vioolsonate van Matthijs Vermeulen en de pianocompositie 'Anathema' van Peter Schat.
U-bepaalt-wat-u-betaaltvoorstelling Kaarten voor de voorstelling op vrijdag 31 oktober zijn verkrijgbaar via de website van de Leidse Salon. Het is een U-bepaalt-wat-u-betaaltvoorstelling. Bezoekers kopen een kaartje via de site, klikken op de desbetreffende voorstelling en bepalen zelf welk bedrag zij wil betalen. Voor mensen die leven op bijstandsniveau of lager is de entree gratis. Niemand hoeft een bewijs van inkomen te laten zien.
Aanvangstijden
Vrijdag 31 oktober 2025: 20:00 uur
De voorstelling begint om 20.15 uur in het Utopa Weeshuis, Hooglandse Kerkgracht 17 in Leiden.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Voor mensen die leven op bijstandsniveau of lager is de entree gratis. Niemand hoeft een bewijs van inkomen te laten zien.
Bezoekersinformatie
leidse salon
Hooglandse kerkgracht 17
2312 HS Leiden (Zuid-Holland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Zomeravondconcert door Klaartje van V... Klaartje van Veldhoven, Līga Zīriņa en Constance Allanic geven een Zomeravondconcert in 't Woudt .. » 25 juli
De Schutse The Armed Man van Karl Jenkins
Mis van de vrede .. »
Amare Hét huis voor cultuur, educatie, events en ontmoeting in hartje Den Haag. .. »