Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Na het succes van de eerste editie organiseert Sistersslove opnieuw een gezellige Tweedehands Kinderkledingmarkt in de Sisterssslove Studio in Epe! 🤍
Kom op 3 oktober lekker rondneuzen tussen de gezellige verkoopplekjes en scoor de leukste tweedehands kinderkleding, schoenen, speelgoed en kinderaccessoires. 🌿✨
“ 2e editie Tweedehands Kinderkledingmarkt Sistersslove op 3 oktober in Epe. ”
👧 Voor de kids is er een kinderbios én natuurlijk onze gezellige candy bar. 🍿🍭 ☕ Bij de coffee bar kun je terecht voor heerlijke koffie, thee en cappuccino.
Aanvangstijden
3 oktober 2026
10.00 - 16.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
Entree: €2,- vanaf 12 jaar
Wil jij zelf verkopen?
Reserveer dan een plekje en geef jouw tweedehands kinderkleding en kinderaccessoires een tweede leven. Stuur ons een berichtje! 💌 Je mag natuurlijk ook een plekje delen met je bestie, zus of vriendin.