Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

In de Gordel van Smaragd in Bovenkarspel

18 oktober 2026 | Sociaal-cultureel centrum ´t Stadsplein | Bovenkarspel (Stede Broec)
 vindt dit leuk
(0 stemmen)
0%
Stem nu ook
Stichting Acara Vita Nova viert de vrijheid met een verlate Kumpulan (einde 2de Wereldoorlog)
Sfeervolle Indisch-Molukse middag in Bovenkarspel met livemuziek van Peter Tatipata & Next Time
Bovenkarspel – Op zondag 18 oktober organiseert Stichting Acara Vita Nova een bijzondere en feestelijke bijeenkomst: een verlate Kumpulan om samen de vrijheid te vieren. Deze middag staat in het teken van ontmoeting, livemuziek en cultuur, georganiseerd naar aanleiding van de capitulatie van Japan op 15 augustus 1945.

Bezoekers zijn van harte welkom in Sociaal-cultureel centrum ’t Stadsplein te Bovenkarspel.
Onder het motto "Samen herdenken, samen vieren, samen behouden wij onze Indische en Molukse cultuur" belooft het een warme en sfeervolle middag te worden.
Muzikaal programma: Peter Tatipata & Next Time
“ Vier de vrijheid (15 aug 1947) ”
De muzikale invulling van de middag wordt verzorgd door de bekende Nederlandse gitarist en muzikant Peter Tatipata, die samen met zijn band Next Time het podium betreedt. Tatipata is een gevestigde naam binnen de gemeenschap en staat bekend om zijn optredens tijdens traditionele Indo-Molukse bijeenkomsten (Masoek Sadja). Als sologitarist maakte hij indruk in diverse legendarische lokale bands en is hij een vast gezicht op de welbekende Back to the Sixties reüniefestivals in de regio, waaronder in Hotel Den Helder. Bezoekers kunnen rekenen op een middag vol herkenbare livemuziek die uitnodigt tot.

Voor wie?

Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.


Aanvangstijden

18 oktober 2026

Inloop 13:30 uur
Aanvang: 14:00 uur
einde: 18:00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

Toegang inclusief maaltijd (Makan Makam) € 35,00
Vrij parkeren (ruim voldoende parkeer gelegenheid).

Bezoekersinformatie

Sociaal-cultureel centrum ´t Stadsplein
Hoofdstraat 17
1611 AA Bovenkarspel
Meer informatie over In de Gordel van Smaragd »
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.


Uitgelicht
Comedy Theater in de Nes
Theater in Amsterdam
Misha Fomin speelt Beethoven Schubert en Brahms
Optreden, 28 november in Amsterdam
Harmony
Optreden, 17 november in Amsterdam