Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Lucie Hůlova (viool) en Martin Sedlak (cello) zijn beide gevierde musici in Tsjechië. Zij spelen o.a. In het vermaarde Kinsky pianotrio en het Praga Camerata orkest, dat sinds 1972 onder leiding stond van Pavel Hůla, de vader van Lucie. Pavel was daarnaast primarius van het Kocian Quartet en het wereldberoemde Prazak Quartet. Lucie en Martin hebben de leiding van de jaarlijkse kamermuziekcursus “Pellegrina met het Kinsky Trio & Friends” in Ceske Budojevice (CZ), waar veel Nederlandse kamermuziek liefhebbers aan deelnemen.
Hun kinderen Magdalena(16) en Lukáš (13) treden duidelijk in de voetsporen van hun ouders en grootvader. Zij hebben al verschillende prijzen gewonnen in internationale concoursen. Samen vormt het gezin Sedlak een heel bijzonder ensemble, de Sedlak Virtuosi.
Aanvangstijden
Zondag 1 mei 2022: 15:30 uur
Het concert begint om 15.30 uur. De zaal gaat een half uur van te voren open. Na afloop is er een Meet&Greet.
Let op: Dit heeft al plaatsgevonden.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het optreden zelf.
Prijzen
Kaarten aan de zaal € 18. Kaarten online € 15. Kinderen t/m 16 gratis. CJP en studenten € 8.
Bezoekersinformatie
Protestantse Kerk Warmond
Herenweg 82
2361 ET Warmond (Zuid-Holland)
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Ongeldig e-mailadres
Genre: Muziek | Klassiek
Voeg een review toe
Jouw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn *
Laat dit leeg:
Ook interessant
Poppodium Duycker Poppodium in het cultuurgebouw in Hoofddorp. Met live concerten en dance-feesten. .. »
Feestelijk Concert Accordeonensemble Opus 1 viert 30-jarig jubileum .. » 13 juli
Ijsjesconcert Muzikale zomeravond voor jong en oud .. » 10 juli