Groepsexpositie op Breestraat 7 Hoogeloon
In Hoogeloon zijn kunstenaars voortdurend scheppend bezig om bijzondere kunstwerken te creëren in klei, hout, steen, verf en metaal.
Keramiekwerk van Nathalie Gattoni
De unieke objecten zijn een samengaan van de fascinatie van fauna en flora met de oneindige mogelijkheden die klei biedt. Gestookt of gerookt, abstract of herkenbaar, glazuur of oxides, alles vloeit samen in natuuremoties!
Beeldhouwwerk van Rutger Hangelbroek.
Abstracte en figuratieve beelden geïnspireerd door de natuur of persoonlijke thema’s. Soms volstaat de expressie van de tekening van de steen zelf. Beelden in marmer, albast, dolomiet, travertin of serpentijn. Beweging en expressie in steen.
Schilderijen van Toos Beijsens
Ze schildert met olieverf, veelal in de aardkleuren van de kleurencirkel. De composities bestaan uit bloemen en voor een merendeel uit trekpaarden. Deze hebben het land bewerkt, totdat de tractor dit werk overnam.
Keramiek en metaal van Toos en Piet Beijsens
Keramiek is het werk van Toos en Piet verfraait de werkstukken met metaal waardoor er unica ontstaan. Voor het vervaardigen van de keramiekkunstwerken worden veel verschillende stooktechnieken gebruikt, waardoor de kleurschakering de vorm versterkt.
Bezig met een hoopje vormeloze klei, komen de vormen AARDE, WATER, LUCHT en VUUR onder haar handen vandaan. Deze vier levenselementen komen samen met de techniek van Piet in beweging.
Laat je verwonderen….
Aanvangstijden
27 augustus t/m 4 september 2022: 11:00 uur
11.00 en 17.00 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van de tentoonstelling zelf.
Bezoekersinformatie
Keramiek en metaal
Breestraat 7
5528 AA Hoogeloon (Noord-Brabant)
Meer informatie »
Blijf op de hoogte
Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.
Genre: Tentoonstelling | Overig