Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Het Logeerhuis van Sint Nicolaas in Apeldoorn in Beekbergen

22 en 23 november 2025 | Kasteel Spelderholt | Beekbergen (Apeldoorn)
 vindt dit leuk
(19 stemmen)
100%
Stem nu ook
Traditioneel opent Het Logeerhuis van Sint Nicolaas zijn deuren tijdens het weekend na de landelijke intocht van de Sint. Dit jaar voor de 17e keer en voor de 2e keer op de sprookjesachtige locatie; Kasteel Spelderholt te Beekbergen.

De kaartverkoop voor de rondleidingen start zaterdag 27 september om 13.00 uur. De kaarten zijn € 5,- per stuk en vaak dezelfde dag nog uitverkocht. Toegang tot het buitenterrein is gratis! De activiteiten en versnaperingen kosten in de meeste gevallen één muntje (€ 1,- p/st) en zijn te koop op het terrein.

In Het Logeerhuis is het zowel binnen als buiten een feest. Ook zonder kaarten voor één van de rondleidingen kan de hele familie zich vermaken met de activiteiten. Want zodra je de poort binnenwandelt, word je ondergedompeld in de Magie van Sint Nicolaas.

Van Kampvuurpiet leren ze broodjes bakken of kan popcorn worden gepoft. Met de handtekeningenkaart kunnen ze een krabbel scoren bij hun favoriete pieten. Er staan o.a. Een springkussen, spelletjestent en een klimwand van JJB scouting. Ook het Jeugdcircus Apeldoorn is aanwezig.

In het Pietencafé is het altijd gezellig. Ouders kunnen hier genieten van koffie, thee, en wat lekkers terwijl de kinderen genieten van diverse de optredens. En uiteraard is Chef-Piet Pepernoot er om de kinderen het geheime ingrediënt voor de lekkerste pepernoten in te fluisteren.
“ Sprookjesachtig logeerhuis van de Sint Nicolaas met gratis toegankelijk buitenterrein. ”
Kortom, met of zonder kaarten voor een rondleiding is het een feest om naar Het Logeerhuis van Sint Nicolaas te komen.

Voor wie?

Vooral voor kinderen.


Aanvangstijden

22 en 23 november 2025

Zaterdag 22 en zondag 23 november 2025
Terrein is op beide dagen open van 09.30u tot 17.30u.

De rondleiding duurt ca. 50 minuten en gaat in groepen van ca. 40 personen
Zorg dat u 10 minuten voor aanvang van uw rondleiding bij de voordeur van het Logeerhuis aanwezig bent.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

De toegang is gratis.
Parkeren en toegang tot het buitenterrein en pietencafé met vele activiteiten zijn gratis.
Muntjes voor activiteiten, eten en drinken zijn € 1,00 per stuk.

Een rondleiding in het Logeerhuis kost € 5,- p.p.
Kaarten worden online verkocht op zaterdag 27 september vanaf 13.00 uur. Meestal zijn ze dezelfde dag uitverkocht.

Bezoekersinformatie

Kasteel Spelderholt
Spelderholt 9
7361 DA Beekbergen
Meer informatie over Het Logeerhuis van Sint Nicolaas in Apeldoorn »
Schrijf een review »

Meer over:


Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Schrijf als eerste een review







Laat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Ook interessant

  • Bezoekerscentrum Nunspeet - Veluwe
    Startpunt van wandelroutes. Ook is er een expositie over de geschiedenis van de Veluwe. Voor kindere .. »
  • IJsseljazz Gorssel
    Het leukste gratis festival van Oost-Nederland. .. »
  • Internationaal buitentheaterfestival ...
    Vernieuwende voorstellingen, ongedwongen sfeer en prachtige omgeving in Zutphen .. »

Uitgelicht
Charlotte Salomon
Voorstelling, 19 oktober in Laren
Schouwburg Lochem
Theater in Lochem