Altijd toegang tot je favoriete uitjes

Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.

Inloggen

Iers Sessie Festival Nuenen

5 november 2023 | Diverse horecalocaties | Nuenen (Nuenen, Gerwen en Nederwetten)
 vindt dit leuk
(31 stemmen)
94%
Stem nu ook
In zeven horecagelegenheden rond het mooie park van Nuenen vindt je Ierse muzieksessies rond de stamtafel en een Talentpodium. Dit jaar hebben we als extra locatie Café de Stam in Gerwen. Sessiemuzikanten laten je genieten, meedeinen en meezingen of stil luisteren naar jigs, reels en traditionals en soms eigen composities. In elk café ervaar je hoe verschillend een Ierse sessie kan zijn. Ook kun je zomaar verrast worden door een pop up show van Ierse dansschool Scoil rince A ghrá. Verder is er een Talentpodium in het Klooster met optredens van Ierse en folkbands. Het festival past heel goed bij de gemoedelijke Brabantse sfeer van ons dorp en is gratis toegankelijk.

Locaties:
Café Schafrath, Café Ons Dorp, Bar van Gogh, Café René, Café de Stam te Gerwen,Dorpsboerderij Weverkeshof en cultureel centrum Het Klooster TalentPodium met folkoptredens
Ben je een ervaren sessiemuzikant en wil je meespelen? Breng je instrument mee en sluit aan. Je bent bij elke sessiegroep welkom!

Bespeel je een akoestisch instrument en wil je een keer uitproberen hoe het is om sessie te spelen? Dit kan om 15.00 en/of 16.00 uur in Bar van Gogh. Meer informatie over het MEEspeelmoment en de (oefen)tunes staan op onze website. Ook jeugd is van harte welkom!
“ Genieten van Ierse sessiemuziek en een Talentpodium in horecalocaties in het sfeervolle Nuenen ”
De Ierse sessies in de cafés zijn van 14 - 17 uur en het TalentPodium in Het Klooster van 14 - 18. Zwerf van café naar café. Ontdek, geniet, zing, luister en laat je meenemen door de Ierse en de folkmuziek. SLÁINTE!.

Voor wie?

Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.


Aanvangstijden

5 november 2023

Het festival start om 14.00 uur. De Ierse sessies in de cafés duren tot 17.00 uur en het Talentpodium in Het Klooster tot 18.00 uur. Na het beëindigen van de sessies kun je voor de finale en een afzakkertje nog in Het Klooster terecht.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.

Prijzen

De toegang is gratis.
.

Bezoekersinformatie

Diverse horecalocaties
Park
5671 Nuenen
Meer informatie over Iers Sessie Festival Nuenen »
Schrijf een review »

Blijf op de hoogte

Wekelijks per e-mail op de hoogte blijven van de leukste uittips? Vul dan hieronder jouw e-mailadres in.

Ongeldig e-mailadres


Video Iers Sessie Festival Nuenen

Schrijf als eerste een reviewLaat dit leeg:

* Verplichte velden. Jouw e-mailadres wordt niet getoond.

Meer over:

Ook interessant

 • Wat te doen dit weekend?

 • De leukste fairs en markten in oktobe...

 • Van bokbierfestival tot oktoberfeesten

 • Uitzinnig.nl is genomineerd voor Webs...

 • Familiepark DippieDoe
  Best
 • Pathé Eindhoven
  Eindhoven
 • Parktheater Eindhoven
  Eindhoven
 • Pathé Helmond
  Helmond

Uitgelicht