Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Tijdens Corso Zundert staat héél Zundert bol van de activiteiten.
Terwijl zondag 's morgens de wagens naar het tentoonstellingsterrein manoeuvreren om zich te verzamelen voor de optocht, starten in de ochtend de activiteiten. Deze vinden plaats in het dorp en op en rond de route van de optocht. Zo is er een jaarmarkt met talloze kramen en verspreid over heel Zundert wordt er straattheater verzorgd. Zij vermaken het publiek met hun theateracts. Daarnaast zorgen verschillende blaaskapellen voor de nodige muzikale klanken.
In het begin van de middag start de grote optocht. Tijdens de tweede doorkomst op het Oranjeplein worden bij de hoofdtribunes de prijzen bekend gemaakt. Alleen de winnaar mag stoppen en geeft zich over aan de ‘Zundertse Jubel’. Na de optocht is het tentoonstellingsterrein geopend en vindt u verder vertier bij de diverse horeca.
En ook op maandag kunt u de hele dag het tentoonstelingsterrein bezoeken. Er vinden dan ook presentatierondes plaats. Tijdens de presentatierondes zijn de corsowagens te bekijken in vol ornaat, met figuratie, beweging en muziek. Gedurende de hele dag zijn gidsen beschikbaar die u rondleiden langs de wagens.
“ Het grootste corso van de wereld, Corso Zundert vindt elke 1e zondag van september plaats. ”
Kom u verbazen over het grootste Corso ter wereld. Wij heten u van harte welkom tijdens Corso Zundert.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
4 en 5 september 2022
Zondag 4 september 2022
10.00 - 0.00 uur
Maandag 5 september 2022
09.00 - 0.00 uur
Kijk op onze website onder het kopje programma voor actuele informatie omtrent het programma.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
Voor actuele informatie omtrent ticketverkoop kijkt u op onze website onder tickets.
Entreekaart parcours in voorverkoop: € 12,- (t/m 3 september)
Entreekaart parcours aan de kassa: € 15,-
Entreekaart tentoonstelling in voorverkoop: € 5,-
Entreekaart tentoonstelling aan de kassa: € 6,- (4 en 5 september)
Ticket voor tribuneplaatsen: zie website
Programmaboekje Zonnewijzer: € 5,-.