Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Let op: Dit evenement heeft in 2025 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.
Erfgoed tijdens Open Monumentendag Oirschot
Op 13 en 14 september is er volop erfgoed te bezoeken én ‘beleven’ in Oirschot. Er worden diverse activiteiten georganiseerd. Geopende monumenten: Sint Petrusbasiliek, Boterkerkje, Oude Raadhuis, Museum De Vier Quartieren.
Op zondag is er rollend erfgoed, antieke auto’s van Old Timers Oirschot op de Markt. Presentatie oude ambachten. Levend erfgoed: vertelsels over monumenten. U kunt de toren van de St. Petrusbasiliek beklimmen.
“ Een weekend vol erfgoedbeleving tijdens wat elders Open Monumentendag wordt genoemd. ”
Check de website van openmonumentendag. nl ( zoeken: gemeente Oirschot).
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Aanvangstijden
13 en 14 september 2025
Tussen 12.00 en 17.00 uur
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.