Om uitjes te bewaren dien je ingelogd te zijn met een gratis Uitzinnig.nl account. Dan kan je jouw favoriete uitjes altijd op al je apparaten terugvinden.
Let op: Dit evenement heeft in 2026 plaatsgevonden en is afgelopen. Mocht er nieuwe informatie komen (over een volgende editie) dan lees je dat hier.
Kom tijdens de voorjaarsvakantie naar het Schathuys in het Zuiderzeemuseum en ga aan de slag in de Makerij Junior. Van 21 februari tot en met 1 maart is er elke dag een creatieve maker die je van alles leert over schilderen, ontwerpen, bouwen en nog veel meer. Elke maker heeft weer iets anders voor je in petto.
Dus wil jij ook lekker creatief zijn en met je eigen handen iets moois maken? Kom naar het Schathuys!.
Aanvangstijden
21 februari t/m 1 maart 2026
Duur ± 60 minuten. Van 11:00 t/m 16:00 uur.
Controleer voor een bezoek altijd even de aanvangstijden op de website van het evenement zelf.
Prijzen
De toegang is gratis. Toegang is gratis bij een entreebewijs voor het Zuiderzeemuseum.